artimge-logo

Kimiz?Image 01

Ürünü önce ambalaj, Sonra reklamı satar...

Artimge Tanıtım, her türlü tanıtım hizmetleriyle tam hizmet veren bir tasarım ajansıdır. Portfolyomuzda da görülebileceği gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir çok kuruluş ile çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. 
Artimge Tanıtım, tasarımın entegre pazarlama iletişiminin en önemli bölümü olduğuna inanır. Ürünler tasarımla oluşur ve doğru tasarımlarla tüketiciye ulaşabilir. Biz doğru tasarımın, doğru fikirlerle başladığına inanırız.Fikir basit, net ve fonksiyonel olmalı; ve gereksiz detaylar olmadan uygulanmalıdır. Hatırlanmalıdır. Düşünmeye sevk etmeli, net bir bakış açısı vermelidir.

Görsellik ürünüm ruhudur. Artimge Tanıtım, görselliğin gücüne inanır. Bizim yeteneğimiz, müşterilerimizin işlerinin temeline kadar inip bunun etrafında çekici ve ilgili bir görsel söylemi inşaa etmektir.


Orhan Peynirci
6 yıla yaklaşan bir geçmişi var Artimge Tanıtım'ın. Kuruluşundan beri dürüstlük, titizlik, mükemmeliyetçilik, kreatif tasarım ve sonsuz çaba ilkelerinden ödün vermeyen Artimge Tanıtım, Orhan Peynirci yönetiminde etkinliklerini sürdürmektedir.

Orhan Peynirci 1992 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl İstanbul’da ulusal markalara hizmet veren bir ajansta Art Direktörlük yaptı. 10 yılı aşkın süre Flexible Ambalaj baskı yapan bir firmada ambalaj tasarımcılığı ve bölüm yöneticiliği görevinde bulundu.

Bilgi ve tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak “MARKA BİLİNCİ” oluşturan Orhan Peynirci “ürünü önce ambalaj satar” gerçeği ile titizikle çalışmalarıın yürütmektedir. Ajans hizmeti de veren Artimge Tanıtım, kurumsal kimlik ve kampanyalar konusunda da creative tasarımlarla sizlere yeni bir vizyon kazandıracakıtır.

Öğrenim süresince ve sonrasinda değişik kişisel ve karma sergilere katıldı. Katıldığı Ulusal ve Uluslararası yarışmalardan çeşitli ödüller kazandı.

Ne Yaparız?

Ürünler uzunca pazarlama, arge calismalari ve tasa-rımlarla oluşur. ve doğru tasarımlarla tüketiciye ulaşabiliriz.

Biz doğru tasarımın doğru fikirle başladığına inanırız. Fikir, basit net ve fontsiyonel ve özgün olmalıdır. Hatırlanmalı, düşünmeye sevk etmeli, net bir bakış açısı vermelidir. Artimge Tanıtım, görselliğin gücü-ne inanır. Görsellik ürünün ruhudur.

Bizim yeteneğimiz, müşterilerimizin işlerinin temeline kadar inip bunun etrafında çekici ve ilgili bir görsel söylemi işa etmektir.

Artimge Tanıtım, özellikle ambalaj tasarımı ve kurumsal tanıtım işleri ile birlikte tam hizmet veren  bir tasarım ajansıdır. Portfolyomuzda da görüleceği gibi 5 yıldan bu yana çeşitli sektörlerde faliyet gösteren profesyonel firmalar ile çalıştık ve çalışma-ya devam ediyoruz.

Neler Yaptık?

Artimge Tanıtım; Portfolyomuzda da görülebile-ceği gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir çok kuruluş ile çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.  Portfolyomuzu görmek için tıklayınız.

maccun
Image 01

Ambalaj Tasarım

"Ürünü önce ambalaj satar." presibi ile tifdruk ve flexo baskı yöntemlerine özel titizikle ambalaj tasarım çalışmalarını yürütmektedir.

Image 02

Etiket Tasarım

LetterPress bobin etiket ve tabaka etiket üretimleri de yapan Artimge Tanıtım, bu konuda da özgün tasarımlar üretir.

Image 03

Print / Ofset Baskı

Katalog, kutu ambalaj, dergi, broşür, afiş, dergi, kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf gibi 5 renkli ofset makinemiz ile baskı çözümleri sunar.

Image 04

Amblem / Marka
Logo Tasarım

Markanın akılda kalması için firmayı ve ürün çeşitlerini anımsatan sade, özgün ve dinamik olması önemlidir.

Image 05

Web Tasarım

Firmanızın internet dünyasında da tanınması için sitenizi tasarlayalım ve arama motorlarında üstlere taşıyalım.