artimge-logo

Orhan Peynirci Kimdir?

6 yıla yaklaşan bir geçmişi var Artimge Tanıtım'ın. Kuruluşundan beri dürüstlük, titizlik, mükemmeliyetçilik, kreatif tasarım ve sonsuz çaba ilkelerinden ödün vermeyen Artimge Tanıtım, Orhan Peynirci yönetiminde etkinliklerini sürdürmektedir.

Orhan Peynirci 1992 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl İstanbul’da ulusal markalara hizmet veren bir ajansta Art Direktörlük yaptı. 10 yılı aşkın süre Flexible Ambalaj baskı yapan bir firmada ambalaj tasarımcılığı ve bölüm yöneticiliği görevinde bulundu.

Bilgi ve tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak “MARKA BİLİNCİ” oluşturan Orhan Peynirci “ürünü önce ambalaj satar” gerçeği ile titizikle çalışmalarıın yürütmektedir. Ajans hizmeti de veren Artimge Tanıtım, kurumsal kimlik ve kampanyalar konusunda da creative tasarımlarla sizlere yeni bir vizyon kazandıracakıtır.

Öğrenim süresince ve sonrasinda değişik kişisel ve karma sergilere katıldı. Katıldığı Ulusal ve Uluslararası yarışmalardan çeşitli ödüller kazandı.

Artimge Tanıtım;
Her türlü tanıtım hizmetleriyle tam hizmet veren bir tasarım ajansıdır.

Portfolyomuzda da görülebileceği gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir çok kuruluş ile çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Artimge Tanıtım, Ürünleri ile marka olmak isteyen seçici müşterilere yönelik kurumsal kimlikleriyle uyumlu, fark yaratan, özgün ambalajlar " düşünür, tasarlar ve üretir. "

orhan-peynirci

Nisan 12,, 2012Neden Artimge?