artimge-logo

Görsellik Ürünün Ruhudur

Görsellik ürünüm ruhudur. Artimge Tanıtım, görselliğin gücüne inanır. Bizim yeteneğimiz, müşterilerimizin işlerinin temeline kadar inip bunun etrafında çekici ve ilgili bir görsel söylemi inşaa etmektir.

Ürünler tasarımla oluşur ve doğru tasarımlarla tüketiciye ulaşabilir. Biz doğru tasarımın, doğru fikirlerle başladığına inanırız.Fikir basit, net ve fonksiyonel olmalı; ve gereksiz detaylar olmadan uygulanmalıdır. Hatırlanmalıdır. Düşünmeye sevk etmeli, net bir bakış açısı vermelidir.

görsellik-ruhun-ürünüdür

görsellik-ruhun-ürünüdür

 

 

Artimge Tanıtım;

Ürünleri ile marka olmak isteyen seçici müşterilere yönelik kurumsal kimlikleriyle uyumlu, fark yaratan, özgün ambalajlar 'düşünür, tasarlar ve üretir.' Katalog, broşür, afiş, kitap kapağı, dergi, kurumsal kimlik çalışmaları gibi konularda tecrübeli ekibiyle profesyonel çözümler sunar.

LetterPress bobin etiket ve tabaka etiket üretimleri de yapan Artimge Tasarım, bu konuda da özgün tasarımlar üretir. Takvim, ajanda, kalemlik, anahtarlık, masaüstü setleri, duvar saati, kartvizitlik gibi promosyon ürünleri ile destek sağlar.

Ağustos 14, 2012Baskı Teknikleri