artimge-logo
tifdruk

Tifdruk Baskı

Yüksek baskının tam aksine basılacak kalıp çukurdur. Boya(Mürekkep) çukurlara dolar. Fazla boya rakle ile sıyrılır ve baskı yapılır.

Çeşitli tifdruk baskı sistemlerinin resim baskı görüntüleri değişiktir. Hepsinin ortak özelliği ise yazıları tırtıllı basmalarıdır. Bunun başlıca nedeni yazılar için tram kullanmak zorunda olmalarıdır. Yazılar için tram kullanılmayan tek tifdruk silindiri elle kazınan silindirlerdir.

devamını oku

Ağustos 14, 2012Baskı Çeşitleri
görsellik-ruhun-ürünüdür

Görsellik Ürünün Ruhudur

Görsellik ürünüm ruhudur. Artimge Tanıtım, görselliğin gücüne inanır. Bizim yeteneğimiz, müşterilerimizin işlerinin temeline kadar inip bunun etrafında çekici ve ilgili bir görsel söylemi inşaa etmektir.

Ürünler tasarımla oluşur ve doğru tasarımlarla tüketiciye ulaşabilir. Biz doğru tasarımın, doğru fikirlerle başladığına inanırız.Fikir basit, net ve fonksiyonel olmalı; ve gereksiz detaylar olmadan uygulanmalıdır. Hatırlanmalıdır. Düşünmeye sevk etmeli, net bir bakış açısı vermelidir.

devamını oku

Ağustos 12, 2012Ambalaj
flekso-baski

Flekso Baskı

Ambalaj basımında en yaygın kullanılan baskıdır. Düzgün olmayan yüzeylere de uygulanan flekso baskı; karton, kraft, oluklu mukavva, bütün fleksibl ambalajlan oluşturan plastik filmler ve özel bir mürekkep kullanılarak alümin yum folyo, üzerinde uygulanır. Güncel teknolojiyi bünyesinde barındırması nedeniyle, ortaya çıkan kaliteli baskı ile flekso; hem rotogravür, hem de kalite ve kısa süreli işler için ofset baskı ile rekabet edebilir konuma ulaştı.

devamını oku

Ağustos 8, 2012Ambalaj
Image 01

Ambalaj Tasarım

"Ürünü önce ambalaj satar." presibi ile tifdruk ve flexo baskı yöntemlerine özel titizikle ambalaj tasarım çalışmalarını yürütmektedir.

Image 02

Etiket Tasarım

LetterPress bobin etiket ve tabaka etiket üretimleri de yapan Artimge Tanıtım, bu konuda da özgün tasarımlar üretir.

Image 03

Print / Ofset Baskı

Katalog, kutu ambalaj, dergi, broşür, afiş, dergi, kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf gibi 5 renkli ofset makinemiz ile baskı çözümleri sunar.

Image 04

Amblem / Marka
Logo Tasarım

Markanın akılda kalması için firmayı ve ürün çeşitlerini anımsatan sade, özgün ve dinamik olması önemlidir.

Image 05

Web Tasarım

Firmanızın internet dünyasında da tanınması için arama motorlarında ilk sıralarda yer alan firma veya kişisel web sisteminizi özenle kurar.